Rade Bogdanović se oglasio povodom sporne izjave o tamnoputim igračima: "Iskreno se izvinjavam..."
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Veliku buru ne samo u Srbiji, već u Evropi i svetu podigla je izjava Rada Bogdanovića na RTS-u nakon utakmice između Belgije i Irana, a nekadašnji fudbaler oglasio se konačno i uputio javno izvinjenje.
Bogdanović je redovan stručni konsultant u emisijama na nacionalnom servisu, a nakon što je njegova izjava da "crnci nemaju koncentraciju da igraju duže od 60 minuta" došla na naslovnice evropskih i svetskih medija, Bogdanović je za "Rojters" uputio javno izvinjenje: - Iskreno se izvinjavam zbog svoje izjave u vezi sa tamnoputim fudbalerima - istakao je Rade Bogdanović. Povodom toga oglasio se i RTS: - Želimo da obavestimo javnost da gospodin Rade Bogdanović nije












