Kobna igra sa vršnjacima: Na Novom Beogradu dečak pao sa visine od 14 metara, zadobio teške povrede
B92 pre 1 sat

Hitna pomoć i policija su brzo stigle na lice mesta. Dečak je bio svestan, ali je pretrpeo teške povrede kičme i odmah je prevezen u bolnicu
Strašna nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara, Kako saznajemo, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu i strmoglavio se u provaliju duboku više od deset metara. Na lice mesta odmah je stigla ekipa Hitne pomoći, kao i










