VAŠA PISMA Okupljanje i buka u kasnim večernjim satima u dvorištu škole "8. septembar"
Plus online pre 1 dan | Pirot Plus Online

Našoj redakciji sinoć se obratio jedan građanin, ukazujući na problem.
Poruku prenosimo u celosti: Poštovani gospodine Paunoviću, hteo bih da ukažem na jedan problem koji stanari ulice Danila Kiša imaju poslednjih 6,7 godina unazad otkako je uređeno dvorište osnovne škole 8. septembar. Naime, upravo toliko je prošlo godina od uređenja i svedoci smo da je to jedno od najlepših školskih dvorišta. Tu su i igrališta, tribine, "piksla", sve u službi dečje školske i vanškolske rekreacije. Ali, takođe smo i svedoci da je više drugih









