U okviru Ciklusa čeških i slovačkih filmova na Letnjoj sceni Pozorišnog muzeja prikazujemo slovački film „Dobili smo šta smo hteli“

Glas Zaječara pre 17 sati  |  Ulaz je besplatan, a karte
U okviru Ciklusa čeških i slovačkih filmova na Letnjoj sceni Pozorišnog muzeja prikazujemo slovački film „Dobili smo šta smo…
U okviru Ciklusa čeških i slovačkih filmova, u sredu, 24. juna od 21 sat, na Letnjoj sceni Pozorišnog muzeja prikazujemo slovački film „Dobili smo šta smo hteli“. Porodične tajne, istorijske podele i pitanja na koja nije lako pronaći odgovore u središtu su ove porodične tragikomedije zasnovane na istinitoj priči, koja je osvojila publiku i kritičare. Ulaz je besplatan, a karte možete rezervisati na broj 019/440-010 radnim danima do 15 časova.

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »