Bomba; Karlson: "Odlazim, a ako sam ja otišao..."

B92 pre 3 sata
Bomba; Karlson: "Odlazim, a ako sam ja otišao..."

Poznati američki konzervativni novinar Taker Karlson poručio je da prekida sve veze s Republikanskom strankom, naglasivši da ta partija više uopšte ne predstavlja njegova stajališta, navodi portal Axios.

Ovaj javni raskol jasno ocrtava sve dublje podele unutar široke MAGA koalicije koju je okupio predsednik Donald Tramp. Trampov rat u Iranu, kao i način na koji njegova administracija upravlja ekonomijom, nastavljaju da snažno dele same republikance. "Odlazim", rekao je Karlson u epizodi podkasta "Can't Be Censored". Emisija je emitovana u četvrtak, ali je na internetu masovno odeknula tek u ponedeljak. "A ako sam ja otišao, mislim da odlazi i mnoštvo drugih ljudi",

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »