Rade Bogdanović se izvinio zbog rasističkih komentara

B92 pre 4 sati
Rade Bogdanović se izvinio zbog rasističkih komentara

Bivši fudbaler Rade Bogdanović izvinio se nakon što je tokom direktnog prenosa utakmice Svetskog prvenstva između Belgija i Iran izneo komentare koji su ocenjeni kao rasistički.

Nekadašnji napadač, koji je tokom karijere nastupao za Atletiko Madrid i osvojio Kup Nemačke sa Verder Bremenom, našao se na meti oštrih kritika domaćih i stranih medija zbog izjava koje je dao nakon utakmice Grupe G, završene bez golova. Bogdanović je tokom analize meča doveo u pitanje koncentraciju i izdržljivost crnih fudbalera, što je izazvalo burne reakcije javnosti. "Iskreno se izvinjavam zbog svoje izjave o crnim fudbalerima", poručio je 56-godišnji

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »