Mark Markez potpisao!
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Mark Markez će i u naredne dve sezone biti vozač Dukatija, potvrdila je italijanska ekipa.
Devetostruki svetski šampion potpisao je ugovor na još dve godine posle dominantno osvojene titule u prethodnoj sezoni i u skorašnjem periodu sjajnog vikenda u "Balaton parku". Markez je već bio viđen u Dukatiju i za narednu sezonu, sada je samo stigla potvrda: - Istinski sam srećan novim dogovorom sa Dukatijem, što ću nastaviti da budem deo ove porodice. Kada sam odlučio da pređem u Dukati, bio sam ubeđen da je to najkonkurentniji projekat. Verovali su u mene, ali










