Preduzeće "Srbija Kargo" otpušta više od 420 ljudi, razlog - loše poslovanje

Radio 021 pre 2 sata  |  Danas (Suzana Peljto)
Preduzeće "Srbija Kargo" otpušta više od 420 ljudi, razlog - loše poslovanje

Javno preduzeće "Srbija Kargo" planira da otpusti oko 420 radnika do kraja ovog meseca zbog lošeg poslovanja kompanije. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Kako piše Danas, vršilac dužnosti direktora javnog preduzeća "Srbija Kargo" Dušan Đukić uputio je u ponedeljak, 22. juna železničkim sindikatima Predlog programa rešavanja viška zaposlenih u 2026. godini na mišljenje. U dokumentu u koji je Danas imao uvid navodi se da je Planom poslovanja "Srbija Kargo" za 2026. godinu predviđeno da broj zaposlenih u toj kompaniji na dan 30. juna 2026. godine, kao i na kraju svakog narednog kvartala tokom godine, iznosi 1.250

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »