Dečak teško povređen nakon pada sa visine na Novom Beogradu
RINA pre 4 sati

BEOGRAD - Četrnaestogodišnji dečak teško je povređen sinoć na Novom Beogradu nakon pada sa visine veće od 10 metara, prenosi Telegraf.rs.
Prema prvim nezvaničnim informacijama, dečak se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Sumnja se da je u jednom trenutku izgubio ravnotežu i pao sa visine veće od 10 metara. Na lice mesta odmah su izašle ekipe Hitne pomoći i policije. Dečak je bio svestan, ali je zadobio teške povrede, zbog čega je vozilom Hitne pomoći prevezen u bolnicu. Kako se navodi, dijagnostikom su utvrđene teške povrede kičme, odnosno ozbiljni prelomi












