Za projekat KZM „Parlamentarno“ gradu Užicu 2,3 miliona dinara od Ministarstva turizma i omladine

Za projekat KZM „Parlamentarno“ gradu Užicu 2,3 miliona dinara od Ministarstva turizma i omladine
Rajko Radosavljević zamenik gradonačelnice Užica potpisao je u ime grada ugovor vredan 2,3 miliona dinara, opredeljenih od strane Ministarstva turizma i omladine za projekat Kancelarije za mlade „Parlamentarno“. Projekat ima za cilj edukaciju i informisanje mladih iz učeničkih, srednjoškolskih i viskokoškolakih parlamenata, njihovo uvezivanje i bolju komunikaciju i saradnju sa Savetom za mlade i Kancelarijom za mlade. Foto: Grad Užice Foto: Grad Užice Grad Užice

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »