Šapić o izgradnji mosta na Savi: Predložiću da se zove Novi srpski, kao što sam predložio i spomenik Draži Mihailoviću

Nedeljnik pre 4 sati
Šapić o izgradnji mosta na Savi: Predložiću da se zove Novi srpski, kao što sam predložio i spomenik Draži Mihailoviću
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da će za most koji se gradi na mestu starog Savskog mosta predložiti da se zove „Novi srpski most“, ali dodao da to ne zavisi od njega već od Komisije za spomenike i nazive ulica, koja je ranije nije složila sa idejom da se podigne spomenik Draži Mihailoviću, piše Danas. „Ja ću kada se to bude približilo negde krajem godine ili početkom sledeće dati predlog Skupštini grada, tj Komisiji za dodelu ulica i

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »