Kasper stigao po minu! Pevačica bi trebalo danas da napusti "Lazu Lazarević"! Evo ko je došao sa njenim verenikom
Kurir pre 2 sata

Pevačica Mina Kostić danas bi trebalo da napusti psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević" u kojoj se nalazi od 31. maja.
Na kliniku je došao njen verenik Mane Ćuruvija Kasper s njenom braćom. Obučen je u crno i nije bio raspoložen za razgovor sa novinarima. Podsetimo, Mina je po planu trebalo da bude puštena juče, ali se to nije dogodilo zbog pada informacionog sistema u bolnici zbog čega nisu mogli biti obavljeni administrativni poslovi. Kasper ju je svakodnevno obilazio i donosio neophodne stvari. On je, podsetimo, dan nakon što je Mina smeštena na kliniku došao iz Ameriku u Srbiju












