Tramvajski vod pao na ženu, saobraćaj u kolapsu: Užas na Savskom putu
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Jedna žena povređena je danas kada je na nju u Zagrebu pao tramvajski vod. Do nesreće je došlo u 10.35 kod Tehničkog muzeja, na Savskom putu, kada je teretno vozilo oštetilo kontaktnu mrežu, a za sada se ne zna težina povreda, prenosi zagrebački Indeks. Navodi se i da je zbog nesreće obustavljen saobraćaj. (Telegraf.rs/Tanjug)








