Mina Kostić puštena iz "Laze Lazarević" Pevačica sva u crnom, nosila kačket i naočare, brata drži za ruku - izgovorila jednu rečenicu! (foto/video)

Kurir pre 1 sat
Mina Kostić puštena iz "Laze Lazarević" Pevačica sva u crnom, nosila kačket i naočare, brata drži za ruku - izgovorila jednu…

Pevačica Mina Kostić napustila je Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“, nakon višenedeljnog lečenja.

Mina je krajem maja hospitalizovana zbog psihičkog i emotivnog iscrpljenja, a njeno stanje je u međuvremenu stabilizovano. Prema našim informacijama, oporavak je tekao u dobrom smeru, zbog čega su lekari doneli odluku da pevačica nastavak lečenja sprovede van bolničkih uslova. Mina Kostić je bolnicu napustila držaći brata za ruku. Bila je obučena sva u crnom, nosila je kačket i naočare. Pevačica je uspela da se obrati jednom rečenicom na pitanje novinara kako se

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »