Čiker maratonci sa Zlatara krenuli ka Prijepolju
PP media pre 1 sat

Zlatar/Prijepolje – Učesnici međunarodnog Čiker maratona danas su sa Zlatara nastavili put ka Prijepolju, vozeći jednu od najatraktivnijih etapa ovogodišnje rute koja povezuje Kraljevo i Plužine u Crnoj Gori.
Bicikliste je na Zlataru ugostila Turistička organizacija Zlatar sa direktorom Brankom Pucarevićem, koji je učesnicima poželeo uspešan nastavak puta. Nakon odmora na ovoj planini, karavan je krenuo ka Prijepolju, prolazeći kroz predele poznate po netaknutoj prirodi i impresivnim pejzažima. Više desetina biciklista iz Srbije i inostranstva tokom višednevnog putovanja promoviše biciklizam, zdrav način života i aktivan boravak u prirodi. Foto: PP Media Čiker maraton






