Mićin ispred kula u Londonu, Zborovi poručili "turisti" da Novom Sadu ne treba privatizovana obala

Radio 021 pre 3 sata  |  021.rs
Mićin ispred kula u Londonu, Zborovi poručili "turisti" da Novom Sadu ne treba privatizovana obala

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin trenutno boravi u Velikoj Britaniji, a Novosađane je pozdravio video snimkom ispred kula u Londonu na reci Temzi poručujući da je upravo takav kompleks potreban Novom Sadu. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Žarko Mićin se u Londonu nalazi povodom konferencije "EBRD Green Cities Mayors Meeting 2026", koja okuplja gradonačelnike iz više od 50 gradova sa tri kontinenta. Uoči početka konferencije gradonačelnik je obišao Canary Wharf, kako navodi, "jedan od najmodernijih delova Londona izgrađenog uz reku Temzu". "Dragi prijatelji evo me u Londonu, u delu koji se zove Canary Wharf gde su britanski investitori i arhitekte izgradili čitav jedan kompleks na vodi. Ovakav jedan

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »