IN Medija: Naprednjaci pešače od Novog Sada do Beograda, u četvrtak doček u Inđiji
Moj Novi Sad pre 2 sata

Kolona pešaka kreće u četvrtak 25. juna iz Novog Sada, sa za sada nepoznate lokacije u nepoznatom broju ali sa poznatom rutom.
Grupa pešaka, simpatizera Srpske napredne stranke (SNS), krenuće u četvrtak ujutru iz Novog Sada ka Beogradu, kako bi prisustvovala zakazanom skupu 27. juna. Plan je da rutu dugu oko 80 kilometara pređu uz dva noćenja. Prva stanica na ovom putu biće Inđija, gde im je u četvrtak u 20 časova organizovan svečani doček na Trgu Slobode, što je potvrđeno za portal IN Medija. Iako tačna lokacija prenoćišta još uvek nije zvanično poznata, pretpostavlja se da bi domaćin







