Zašto više nema majstora za klime? Greška koja se ponavlja svakog leta
Kamatica pre 4 sati | Kamatica

Iskusni instalateri objašnjavaju da problem nije u broju firmi, već u sezonskoj potražnji i nedostatku kvalifikovanih majstora.
Letnje vrućine ponovo su otvorile pitanje koje se svake godine ponavlja među građanima. Jedan Hrvat na Reditu se pitao zašto se na ugradnju klima uređaja čeka mesec dana i zašto, uz tako veliku potražnju, jednostavno više nema kompanija koje bi obavile taj posao. - Na ugradnju klima uređaja se čeka oko mesec dana. Očekivao bih da se na tržištu pojavi 8.000 novih kompanija koje se bave ugradnjom klima uređaja. Kompanija zarađuje, kupac manje čeka. U čemu je caka? -






