Snimak iz Novog Sada osvojio mreže: Jedna poruka zaustavila nervozu i pokrenula osmehe!

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Snimak iz Novog Sada osvojio mreže: Jedna poruka zaustavila nervozu i pokrenula osmehe!

Saobraćajne gužve, užurbani vozači i zvuk sirena svakodnevica su svakog većeg grada, ali jedna Novosađanka pronašla je genijalan način da se izbori sa pritiskom za volanom – i pritom potpuno razoruža sve oko sebe.

Na društvenim mrežama osvanuo je simpatičan snimak iz Novog Sada koji je brzo privukao pažnju i izmamio osmehe hiljada korisnika. Naime, na zadnjem delu jednog automobila našla se iskrena, duhovita i simpatična poruka ispisana velikim slovima: Autor snimka je uz video kratko i kroz smeh poručio: "Evo jedan zanimljiv snimak iz Novog Sada, nismo joj trubili" Umesto nervoze, ova Novosađanka je u saobraćaj unela čistu simpatičnost, a njeni sugrađani su položili test

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »