Petković: "Sramna je optužba Aleksića da je za teror nad Srbima na KiM kriv Radoičić, a ne srbomrzac Kurti"

B92 pre 6 sati
Petković: "Sramna je optužba Aleksića da je za teror nad Srbima na KiM kriv Radoičić, a ne srbomrzac Kurti"

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković oglasio se na Iksu povodom optužbi Miroslava Aleksića da je, navodno, za teror nad Srbima na KiM kriv Milan Radoičić.

"Bedna je i sramna optužba da je za teror nad Srbima kriv Radoičić, a ne srbomrzac Kurti! Aleksić treba već jednom da nauči da srpski patriota ne proteruje sopstveni narod, već se za njega bori srcem i dušom, onako kako to ni Aleksić ni Rašić nikada neće razumeti, a još manje umeti!", napisao je Petković na Iksu.

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »