"Živim kao podstanar 14 godina", Milica Kemez prodaje plac - Otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Telegraf pre 4 sati  |  Telegraf.rs/ Srbija Danas
"Živim kao podstanar 14 godina", Milica Kemez prodaje plac - Otkrila zašto je odustala od gradnje kuće

Bivša rijaliti učesnica Milica Kemez podelila je novosti iz svog privatnog života, otkrivajući važnu odluku koja se tiče prodaje imanja i planova za budućnost.

Naime, Milica je nedavno oglasila prodaju placa od 6 ari, o kojem se već neko vreme govori u javnosti, a ponudu je objavila i putem svog TikTok profila. Kako je istakla, parcela je potpuno pripremljena za gradnju i poseduje osnovnu infrastrukturu. - Urađen temelj, možete početi sa gradnjom sutra, prijavljeni radovi, dozvola za gradnju, struja i voda dostupni - navela je Milica u svom oglasu, naglašavajući da je sva osnovna infrastruktura na placu već obezbeđena.

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »