Da li je ovo najlepši grad u Srbiji? Pretvoren u pravu pravcatu oazu - sve pršti od boja!

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs/ bujanovacke.co.rs
Da li je ovo najlepši grad u Srbiji? Pretvoren u pravu pravcatu oazu - sve pršti od boja!

- Naš grad je svakog dana sve lepši - poručuju iz Javnog preduzeća Komunalac, čiji radnici danas sade cveće na zelenim površinama ispred zgrade Opštine.

Iz komunalnog preduzeća poručuju da je sadnjom cveća u centru grada javni prostor oplemenjen. - Više boje, svežine i lepote javnih površina – navodi se u objavi, a iz JP "Komunalac" poručuju: "Zajedno za čistiji, zeleniji i lepši grad za sve!! Prošle nedelje je organizovana akcija uklanjanja napuštenih pasa sa bujanovačkih ulica i zbrinjavanja ovih životinja. (Telegraf.rs/ bujanovacke.co.rs)

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »