"Bila je kao i sva druga deca" Komšije Mine Kostić sa Ledina otkrivaju detalje njenog odrastanja, progovorili o njenim problemima: "Sestra je zabrinuta" (video)
Blic pre 8 sati

Porodica i komšije iz naselja Ledine izrazili su podršku i zabrinutost, ali nisu znali detalje njenog stanja.
Pevačica je kratko izjavila medijima da se oseća dobro, a otpust iz bolnice je bio odložen zbog nepredviđenih okolnosti. Pevačica Mina Kostić napustila je danas psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće. Pevačica je u bolnici provela 23 dana, a njeno stanje je zabrinulo javnost, a posebno njene najbliže. Kako bismo saznali kako se oseća njena sestra Biza i ostali članovi porodice, ali i kakva je situacija












