"Neka organizuje svoj život najbolje što ume" Komšije Mine Kostić pružile joj podršku u teškim trenucima: Treba da bude jaka

Kurir pre 2 sata
"Neka organizuje svoj život najbolje što ume" Komšije Mine Kostić pružile joj podršku u teškim trenucima: Treba da bude jaka…

Pevačica Mina Kostić napustila je danas psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće.

Pevačica je u bolnici provela 23 dana, a njeno stanje je zabrinulo javnost, a posebno njene najbliže. Kako bi saznali kako se oseća njena sestra Biza i ostali članovi porodice, ali i kakva je situacija poznate pevačice, novinari su posetili naselje Ledine, gde je Mina Kostić odrasla, dok je još boravila u bolnici. Novinari su pronašli kuću gde živi njena sestra, pozvonili su, a vrata je otvorio nepoznati muškarac, koji je odbio da razgovara, a pretpostavka je da u

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »