Mićin, ispred kula na Temzi: Ovakvu budućnost želimo za Novi Sad, “Bravo” i Zborovi NS: Ne želimo!
Moj Novi Sad pre 5 sati

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin nalazi se u Londonu, gde učestvuje na sastanku gradonačelnika “Zelenih gradova” koja, kako je naveo, okuplja gradonačelnike iz više od 50 gradova sa tri kontinenta.
Na svom Instagram profilu objavio je video gde navodi da je, uoči početka konferencije obišao “Canary Wharf”, po njemu – – “jedan od najmodernijih delova Londona izgrađenog uz reku Temzu”. – Impresivno je videti kako su savremena arhitektura, poslovni sadržaji i život na vodi uklopljeni u jedinstvenu urbanu celinu. Ovakvi primeri pokazuju kako vizija i dugoročno planiranje mogu da promene čitave delove grada – napisao je i dodao: – Novi Sad se razvija i raste, a







