"Ovo su baš osetljive teme", Bojan Bjelić o stanju Mine Kostić, pa otkrio tajnu koju niko ne zna: Odbio sam...
Telegraf pre 14 sati | Telegraf.rs

Pevač Bojan Bjelić pojavio se danas na promociji svog kolegr, kada je pred okupljenim medijima otkrio šta se trenutno dešava kod njega na poslovnom planu.
Kako kaže, vredno radi na novim pesmama, a leto planira da provede radno. - Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno - rekao je Bojan Bjelić. - Desilo se. Recimo, propustio sam pesmu "Poplava" od Ace Pejovića i Ministarki,







