Policija zadržala jednog vozača da ne bi pobegao u inostranstvo, a drugog jer je vozio pijan

Radio 021 pre 5 sati  |  021.rs
Policija zadržala jednog vozača da ne bi pobegao u inostranstvo, a drugog jer je vozio pijan

Policijska uprava u Novom Sadu je 22. juna na području Južnobačkog okruga otkrila i sankcionisala ukupno 233 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Na ovom području iz saobraćaja je isključeno 19 vozača i pet vozila, a zadržana su dva vozača, jedan zbog vožnje pod dejstvom alkohola i jedan zbog mogućnosti odlaska u inostranstvo. Zadržani vozači će, uz prekršajne prijave, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji. Na području Južnobačkog okruga dogodile su se tri saobraćajne nezgode u kojima je jedno lice zadobilo teške, a pet lica lake telesne povrede. U istom periodu, na području Novog Sada dogodila se

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »