Novak trenirao sa čuvenim Hrvatom na Vimbldonu, Đoković i Čilić se zajedno spremaju za uspeh u Londonu
Telegraf pre 13 sati | Telegraf.rs

Najbolji teniser svih vremena - Novak Đoković, nalazi se u Londonu gde je počeo da se priprema za Vimbldon, Grend slem na kojem se očekuje da bi trebalo da ima najviše šanse da dođe do 25. velikog trofeja u karijeri.
I neće to biti pokazatelj da je najbolji, Novak je to već dokazao, ali bi mogao samo dodatno da učvrsti mesto na vrhu Olimpa, koje je odavno preuzeo od Rodžera Federera, Rafaela Nadala, Pita Samprasa i ostalih tenisera koji su, takođe, obeležili jedan period u Open eri. Novak je danas trenirao sa Marinom Čilićem, koji se takođe nada da bi mogao da napravi rezultat vredan pomena jer je i on svesno na izmaku sjajne karijere. Srbin i Hrvat su odradili trening, obojica






