Braon voda potekla iz gradskog vodovoda u Lebanu: „Ko će odgovarati ako se neko razboli?“

Rešetka pre 6 sati
Braon voda potekla iz gradskog vodovoda u Lebanu: „Ko će odgovarati ako se neko razboli?“

Braon voda koja je danas tekla iz gradskog vodovoda u Lebanu izazvala je zabrinutost građana, nakon što su se na društvenim mrežama pojavile fotografije flaše napunjene vodom neobične boje za koju autor objave tvrdi da potiče sa javne česme i iz domaćinstava priključenih na gradski vodovod.

Jedan Lebančanin objavio je fotografije vode zahvaćene, kako navodi, na gradskoj česmi ispred Komercijalne banke, uz tvrdnju da je ista takva voda tokom dana stizala i do domaćinstava. „Ovo je voda iz gradskog vodovoda danas, 23. juna 2026. godine. Voda je ovakva ista i u domaćinstvima. Na zvaničnom sajtu JKP Vodovoda nema nikakvog upozorenja da voda nije za piće, što je očigledno. Ovakva voda ne može biti ispravna za piće. Ko je odgovoran za ovakvu vodu? Ko će

Komercijalna Banka »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »