Zvezda se oprostila od kapitena
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Odbojkaški klub Crvena zvezda oprostio se od Nikoline Lukić, koja je završila i treći mandat u Crvenoj zvezdi.
Ova odbojkašica je prvi put crveno-beli dres nosila sedam godina u rasponu 2011. do 1018. godine, da bi se na Marakanu vratila pet sezona kasnije, dok je bila kapiten u prethodnoj takmičarskoj godini. Crvena zvezda je iskoristila priliku da se zahvali Nikolini Lukić na svemu što je pružila za tim tokom proteklih godinu dana, ali i tokom cele karijere: - Hvala Nina! Odbojkaški klub Crvena zvezda želi da se zahvali našem kapitenu Nikolini Lukić za sve što je učinila












