Teodora Martinko, jedina preživela u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici položila vožnju
Radio 021 pre 3 sata | 021.rs

Jedina preživela u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu Teodora Martinko položila je vožnju, objavila je njena auto-škola. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Auto-škola u kojoj je Teodora položila vožnju objavila je na Instagram nalogu njenu fotografiju sa porukom da im je ovo posebno draga kandidatkinja. "Posebno drag kandidat i jedan od razloga zašto volimo ovaj posao. Naravno, sve iz prve. Čestitamo Teodora, sa srećom", napisali su u objavi. Građani su u komentarima potom ostavili poruke podrške Teodori. Dvadesetčetvorogodišnja Teodora Martinko iz Kisača, mlada majka i studentkinja Medicinskog fakulteta u Novom Sadu,







