"Krao sam ljudska tela i jeo ih": Horor u komšiluku, uhapšen portir bolnice zbog kanibalizma

Mondo pre 11 sati  |  Marina Letić
"Krao sam ljudska tela i jeo ih": Horor u komšiluku, uhapšen portir bolnice zbog kanibalizma

Mađarska policija istražuje šokantan slučaj: muškarac (30) iz Budimpešte osumnjičen je za nezakonito korišćenje delova ljudskih tela nakon što su istražitelji kod njega pronašli nekoliko ljudskih ostataka.

Sud je naložio da se muškarac stavi pod krivični nadzor. Nadležni organi pokrenuli su postupak nakon što su vlasti dobile informacije o portiru koji je radio u bolnici u Budimpešti, a koji je navodno skladištio delove ljudskog tela na svom radnom mestu i kod kuće. Istraga je otkrila da je muškarac imao interesovanje za anatomiju i patologiju i da je redovno secirao životinje. Policija sumnja da je delimično nabavljao ljudske ostatke kroz svoj posao, a takođe je

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »