Kanibalizam nadomak Srbije! Medicinski radnik krao delove ljudskih tela da ih jede, ovo su šok detalji!
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Mađarska policija saopštila je u utorak da istražuje medicinskog radnika osumnjičenog koji se tereti da je sakupljao i čuvao delove tela u svom stanu radi konzumacije.
Navodni slučaj kanibalizma, u koji je umešan 30-godišnji muškarac, dogodio se u glavnom gradu Budimpešti, prenosi dpa. Policajci koji su pretresli njegov dom zaplenili su ljudske kosti, celu potkolenicu, deo šake, nekoliko lobanja i očuvano ljudsko lice. Tokom ispitivanja, muškarac je rekao da ga privlače delovi ljudskog tela i da je neke od njih već kuvao i konzumirao. Navodno je delove tela nabavljao na svom radnom mestu, dok je druge iskopavao sa groblja u












