Horor u komšiluku: Medicinski radnik osumnjičen da je krao delove ljudskih tela, pa ih jeo
B92 pre 2 sata

Policija u Mađarskoj saopštila je u utorak da istražuje bolničkog portira zbog sumnje da je sakupljao i čuvao delove ljudskih tela u svom stanu radi sopstvene konzumacije.
Navodni slučaj kanibalizma koji uključuje 30-godišnjeg muškarca navodno se dogodio u glavnom gradu, Budimpešti. Policajci koji su pretresli njegov dom zaplenili su ljudske kosti, celu potkolenicu, nadlanicu, nekoliko lobanja i očuvano ljudsko lice. Tokom ispitivanja, muškarac je izjavio da ga privlače delovi ljudskog tela i da je neke od njih već skuvao i pojeo. Navodno je delove tela nabavljao na svom radnom mestu, dok je druge iskopavao iz grobova u Mađarskoj i












