Novi šok detalji kanibalizma u Mađarskoj! Policija otkrila jezive dokaze, monstrum priznao da je jeo ljude!
Telegraf pre 1 dan | Telegraf.rs

Policija zaplenila uznemirujuće dokaze
Mađarska policija uhapsila je medicinskog radnika koji se sumnjiči za kanibalizam! Nacionalni istražni biro mađarske policije (KR NNI) sumnjiči 30-godišnjeg muškarca iz Budimpešte, kod kojeg su pronađene lobanje, kosti i drugi preparirani delovi tela, za nedozvoljenu upotrebu ljudskog tela. Policija je u utorak na svojoj internet stranici objavila informacije o uznemirujućem nizu krivičnih dela, javlja portal 24.hu. Kako se navodi, Odeljenje za zaštitu života












