Pehar prvaka ostaje u Novom Sadu: Održano Prvenstvo Srbije u masters plivanju
Moj Novi Sad pre 9 sati

Proteklog vikenda je u centru za vodene sportove u Futogu održano Prvenstvo Srbije u masters plivanju.
Učestvovalo je 19 klubova iz Srbije i 5 iz inostranstva, sa 165 plivača. Novosadska “Vojvodina” je uspešno odbranila titulu prvaka, izdominiravši sa ispred drugoplasiranog “Delfina GSP” iz Beograda. Ekipa “Vojvodine” posebno se istakla u trkama 100 i 200 delfin, i 200 m mešovito za žene, u kojoj su su sve učesnice trke bile baš iz ovog kluba. Pojedinačno najbolja bila je Zorica Farkaš, sa osvojenih osam zlatnih medalja u pojedinačnoj konkurenciji, a odmah za njom






