Prvi intervju Ibona Navara: Kultura rada, vrednosti i principa!
Sport klub pre 6 sati | Autor: Nikola Janković

Ibon Navaro se skućio u Beogradu, sudeći prema zvaničnim crveno-belim kanalima komunikacije posetio i krojača, obišao prostorije kluba, upoznao sa budućim saradnicima, a nakon svega i seo pred kameru i sa portparolom kluba Igorom Vujčinom razgovarao desetak kvalitetnih minuta.
Tom prilikom, temperamentni Bask poručio je da njegove igrače očekuje zajednički rad na izgradnji kulture rada, klupskih vredmosti i principa igre. Krenimo hronološki… Treneru, dobar dan. Pre svega, dobro došli još jednom u Beograd i Crvenu zvezdu. Kako se osećate posle dva dana u Beogradu? Da li ste imali priliku da osetite atmosferu grada? „Veoma sam počastvovan i zahvalan što sam ovde. Biti deo ovako velikog kluba, ne samo u Srbiji već i u Evropi, velika je












