Selektor Francuske napušta Mundijal! Šok vest iz Amerike: Dešam doživeo porodičnu tragediju
Kurir pre 4 sati

Selektor Francuske Didije Dešam napustiće Mundijel zbog porodične tragedije.
Dešam će propustiti derbi svoje grupe protiv Norveške u petak kako bi sa porodicom bio na sahrani majke koja je preminula u noći između ponedeljka i utorka, prenose francuski mediji. Ekipu će u njegovom odsustvu voditi pomoćnik Gaj Stefan. Francuska i Norveška posle dva kola imaju maksimalnih šest bodova u Grupi I. Norvežanima će odgovarati i remi za prvo mesto. Utakmica se igra u petak od 21 čas u Bostonu.












