Grad Prokuplje osuđuje vandalizam tek sada, a godinama ne mogu da zalepe dve otpale ploče na spomeniku

Prokuplje press pre 5 sati  |  Biljana Roganović
Grad Prokuplje osuđuje vandalizam tek sada, a godinama ne mogu da zalepe dve otpale ploče na spomeniku

Sete se tako naši gradski oci da progovore kako su građani nesavesni kada im to treba.

Iz kog razloga trenuto ne znam, ali saznaće se sigurno. Dakle, objavili su neko saopštenje na sajtu Grada da je neko oštetio jednu od ploča u Spomen parku „Gvozdeni puk“ i navodo pocepao zastavu. Za prvo stvarno sve osude, a ovo drugo mi je malo čudno jer je visoko, pa bih pre pomislila da je loš kvalitet zastave u pitanju, ali ajde. Dakle, da naglasim, stvarno je strašno kada se skrnave i uništavaju spomenici. Strašno je i kada neko baca smeće na trotoaru van

Prokuplje »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »