Održan NBA draft: Prvi pik ide da igra sa Srbinom
Mondo pre 9 sati | Nikola Lalović

Održan je NBA draft u Bruklinu i Vašington Vizardsi su kao prvog pika izabrali Ej Džeja Dibancu, krilo sa Brigam Janga.
Ovaj 19-godišnjak je na mormonskom koledžu u Juti imao proseko od 25,5 poena, a imao je i 6,8 skokova i 3,7 asistencija po utakmici. "Očigledno je da imam još mnogo više da radim. Sve što radim, radim po ocu po kome sam dobio ime", rekao je ovaj 19-godišnji krilni košarkaš visok 203 centimetra poreklom sa Jamajke. On će u narednom periodu biti saigrač sa reprezentativcem Srbije Tristanom Vukčevićem koji se prošle sezone izborio i za minute i za ugovor u Vizardsima.











