Selektor Hrvatske: "Izvukli smo se!"

B92 pre 1 sat
Selektor Hrvatske: "Izvukli smo se!"

Selektor Hrvatske Zlatko Dalić prokomentarisao je pobedu nad Panamom rezultatom 1:0 (0:0) u okviru 2. kola grupe L Svetskog prvenstva.

Tom "minimalnom" pobedom je Hrvatska izbegla eliminaciju sa Mundijala i sačuvala nade da u poslednjoj rundi protiv Gane može do prolaska i drugog mesta u grupi. Dalić, koji je tokom meča više puta snimljen vidno nervozan na klupi, odahnuo je kada se sve završilo pobedom. "Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik jako opasan, nismo ništa napravili u prvom delu u otvaranju igre. Tri boda su najvažnija i još smo u igri. Bilo je teško, ali smo se izvukli. Trebala nam je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »