Sandra Afrika progovorila o najvećim štekarama na estradi: "Moraju mamu i tatu da pitaju koliko da potroše"
Mondo pre 5 sati | Marina Cvetković

Sandra Afrika je gostujući u emisiji kod Ognjena Amidžića otkrila da već nekoliko godina nije u vezi, kao i da i dalje veruje u ljubav. "Nemam dečka.
Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi" - otkrila je pevačica i dodala: "Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše.Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo dosta novca, posebno meni na tom početku. Nije bilo ništa privatno, ja sam pevala i radila i to je to", otkrila je Afrika. Podsetimo, Afrika je nedavno







