"Ima štekara, moraju da pitaju mamu i tatu..." Sandra Afrika iskreno o bakšišu: Otkrila i da li ima dečka
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs/Blic

Iako mnogi pevači govore o ogromnim ciframa bakšiša koju dobijaju na privatnim proslavama, Sandra Afrika tvrdi da situacija na nastupima i nije baš takva.
Ona kaže da ljudi nisu galantni. Sandra se dotakla i emotivnog života i otkrila da li ima momka. - Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi - otkrila je pevačica u emisiji Amidži šou, a onda se osvrnula na bakšiš: - Čast izuzecima, ali ima štekara... Bila je situacija gde moraju da pitaju mamu i tatu koliko para mogu da potroše. Najveći bakšiš pamtim, u Crnoj Gori pre 15 godina i tada je to bilo







