Vode nema deo Sremske Kamenice, u Jugovićevu smanjen pritisak
NoviSad.com pre 16 sati

Novi Sad – Vode ovog jutra nemaju potrošači u delu Sremske Kamenice, dok je smanjen pritisak u naselju Jugovićevo.
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode do 16 časova neće imato žitelji Slavka Rodića, Novosadske i okolnih ulica u Sremskoj Kamenici, dok će potrošačima u naselju Jugovićevo biti smanjen pritisak. U JKP „Vodovod i kanalizacija” napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.









