Belingem ostao u šoku nakon meča sa Ganom: "Ovo nisam ja zaslužio"

Telegraf pre 3 sata  |  Telegraf.rs
Belingem ostao u šoku nakon meča sa Ganom: "Ovo nisam ja zaslužio"

Reprezentacija Engleske odigrala je vrlo slabu utakmicu protiv Gane u drugom kolu Svetskog prvenstva.

Rezultat je na kraju bio 0:0, a među onima koji su najviše bili razočarani bio je i Džud Belingem. Reprezentativac Engleske dobio je nagradu za igrača utakmice, uprkos tome što gotovo ništa nije uradio na terenu, a iz igre je izašao u 73. minutu. Vezista Real Madrida i sam je bio začuđen kada su mu rekli da dođe da pokupi trofej. Belingem je u izjavi za igrača utakmice bio potpuno iskren i rekao je: - Nisam ovo zaslužio, da budem iskren. Ovaj trofej trebalo je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »