Nasilnička vožnja, vozač audija jurio preko 200 na sat
RTV pre 5 sati | RTV

BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova sinoć oko 22 časa u Zemunu, presretačem su zaustavili U. Ž. (28) koji je upravljao vozilom marke „audi“ brzinom od 203 kilometra na čas, na delu motoputa gde je ograničenje brzine 100 kilometara na čas.
Vozač je isključen iz saobraćaja i protiv njega je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje. Od početka ove godine, pripadnici Uprave saobraćajne policije koji kontrolišu saobraćaj presretačima otkrili su gotovo 20.000 prekršaja, od čega 143 prekršaja nasilničke vožnje. Ministarstvo unutrašnjih poslova apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju ograničenja brzine i druge saobraćajne propise, imajući u vidu da predstoji period godine tokom kojeg se












