Jeziv zločin u komšiluku: Dve osobe nasmrt izbodene nožem, devojčica (15) poginula bežeći od napadača

Mondo pre 13 sati  |  Mihajlo Sfera
Jeziv zločin u komšiluku: Dve osobe nasmrt izbodene nožem, devojčica (15) poginula bežeći od napadača

Muškarac sa kriminalnim dosijeom ubio je dvoje ljudi nožem, dok je 15-godišnja devojčica poginula pokušavajući da se spase skokom sa terase tokom ozbiljnog sukoba u domu u bugarskom gradu Ugrčinu u noći 24. juna, prenose bugarski mediji.

Prema prvim podacima istražitelja, krvavi obračun su pokrenuli lični motivi. Pripadnici policije su već priveli osumnjičenog za ovaj teški zločin. Zvanične informacije ukazuju na to da je prijava o tragediji upućena u sitnim noćnim satima. Sukob se dogodio u zgradi koja se koristi za smeštaj građana u teškim socijalnim situacijama. Svađa među stanarima je brzo eskalirala, a glavne verzije istražnih organa vrte se oko nerazjašnjenih ličnih odnosa i ljubavnog

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »