Najavljena isključenja struje za četvrtak: Bez električne energije više naselja i ulica

Ozon pre 8 sati
Najavljena isključenja struje za četvrtak: Bez električne energije više naselja i ulica

Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, pojedini potrošači na području Sremske Mitrovice i opštine Šid u četvrtak, 25. juna, privremeno će ostati bez električne energije, saopštila je Elektrodistribucija „Sremska Mitrovica“.

Na teritoriji Grada Sremska Mitrovica bez struje će biti: Šašinci od 9 do 11.30 časova: Laćarak od 9 do 9.30 časova: Martinci od 10 do 10.30 časova: Kuzmin od 11 do 11.30 časova: Ležimir od 12 do 12.30 časova: Na teritoriji opštine Šid bez električne energije će biti: Bingula od 13 do 13.30 časova: Sot od 14 do 14.30 časova: Iz Elektrodistribucije napominju da u slučaju nepovoljnih vremenskih uslova radovi mogu biti odloženi, kao i da će, ukoliko budu završeni

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »