Prvi dan "RTV piknika“ u znaku muzike, druženja i porodične atmosfere

RTV pre 8 sati  |  RTV
Prvi dan "RTV piknika“ u znaku muzike, druženja i porodične atmosfere

NOVI SAD - Prvi dan manifestacije „RTV Piknik – ponesi ćebe“ okupio je u utorak, 23. juna, na platou ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine brojne građane koji su uživali u bogatom muzičkom programu namenjenom svim generacijama.

Program je otvorio Dečiji operski studio Srpskog narodnog pozorišta, koji je izveo omiljene pesme Branka Kockice i Dragana Lakovića u novom muzičkom aranžmanu, dok su tokom večeri nastupili Milica Dudić Ponjević uz Aleksandar Dujin orkestar i Veliki tamburaški orkestar RTV-a, kao i Veliki tamburaški orkestar RTV-a sa gostujućim solistima. Aleksandar Dujin, pomoćnik direktora PJ Muzička produkcija RTV, istakao je da je dvoipočasovni program prvog dana manifestacije

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »