Povezane vesti

„RTV Piknik – Ponesi ćebe“ okupio Novosađane uz muziku i pogled na Dunav

„RTV Piknik – Ponesi ćebe“ okupio Novosađane uz muziku i pogled na Dunav

RTS pre 11 sati
Sinoć je, ispred zgrade Radio Televizije Vojvodine na Mišeluku u Novom Sadu, održan prvi deo sada već tradicionalnog muzičkog događaja pod nazivom „RTV Piknik - Ponesi ćebe“, koji su radnici te medijske kuće upriličili za svoje sugrađane povodom Svetskog… »
Prvi dan "RTV piknika“ u znaku muzike, druženja i porodične atmosfere

Prvi dan "RTV piknika“ u znaku muzike, druženja i porodične atmosfere

RTV pre 13 sati
NOVI SAD - Prvi dan manifestacije „RTV Piknik – ponesi ćebe“ okupio je u utorak, 23. juna, na platou ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine brojne građane koji su uživali u bogatom muzičkom programu namenjenom svim generacijama. Program je otvorio… »

Vesti dana »